Jeżeli tylko możesz to zjaw się na naszych spotkaniach osobiście, weź ze sobą rodzinę i nie zapomnij zawiadomić przyjaciół

Co do dalszych planów

Marek Łukaszczyk

Chciałbym aby nasze spotkania miały bardziej charakter wspólnego pośpiewania niż typowego koncertu, przecież stało się to już prawie tradycją że część każdego spotkania wypełnia wspólne muzykowanie przy kominku.

Biorąc pod uwagę powyższe będę się starał zapraszać gości którzy w dużej mierze wykonują znane piosenki ( kanon tzw. piosenki studenckiej ).  Zapewniam,  że nie jest moim celem organizacja kolejnej sali koncertowej dla artystów, których możemy posłuchać w innych miejscach. Dlatego w Leśniczówce chciałbym gościć przede wszystkim wykonawców, którzy aktualnie występują rzadko, a kiedyś byli bardzo znani i lubiani (w planach między innymi Adam Drąg, Piotr Bakal grupa „Pod Strzechą” ). Druga grupa zapraszanych gości, to wykonawcy znani z grania w różnych lubianych formacjach, którzy w Leśniczówce zaprezentują się z trochę innej strony (w planach Krzysztof Jurkiewicz–SCOB, Marek Andrzejewski i Piotr Selim–FEDERACJA czy Wojtek Jarociński–WGB ).

Jednocześnie nie zapominam o stałych grających bywalcach naszych spotkań Arek, Marek Zdzich, Michał czy Jasiu mają stały dostęp do mikrofonów i jeszcze niejednokrotnie będziecie mogli ich usłyszeć. Mnie osobiście bardzo cieszą niespodzianki dlatego ciągle poszukuję osób które chciałyby spróbować swoich sił na naszej gościnnej estradzie (szczególnie mile widziane młode pokolenie być może przyszłych artystów).